Historia Led Nordic

"Stworzyliśmy lyshygge, ponieważ nie chcieliśmy iść na kompromis z naszym klimatem wewnętrznym i przytulnością naszego domu".

Szkodliwe efekty uboczne świec

Kochamy światło, kochamy "hygge", dlatego w 2015 roku stworzyliśmy hygge ze świecami. Świece są jednym z największych winowajców klimatu, emitując więcej cząstek sadzy niż samochody na ruchliwej drodze. Ale dla nas świece są synonimem hygge, więc poszliśmy w poszukiwaniu ekologicznej alternatywy. I znaleźliśmy ją! Idealne dla alergików, osób starszych, które boją się światła świec - i dla każdego, kto dba o dobry klimat w pomieszczeniach - w tym dla nas.

Wyprzedane po pierwszych 2 miesiącach

Kiedy otworzyliśmy nasz sklep internetowy jesienią 2015 roku, sprzedaż gwałtownie wzrosła i w ciągu pierwszych 2 miesięcy wyprzedaliśmy wszystkie trzy produkty, które mieliśmy wówczas w naszym sklepie internetowym. Wspaniale było widzieć, że tak wiele osób chciało wesprzeć nową, zdrową alternatywę dla prawdziwych świec. Świece LED były początkiem tego, co dziś jest w pełni rozwiniętym sklepem internetowym nie tylko ze świecami LED, ale także innymi produktami przyjaznymi dla środowiska.

Dziękujemy

Nie możemy wystarczająco podziękować: naszym lojalnym klientom, dzięki którym działamy. Jesteśmy dumni, że tak wielu z Was chce stworzyć przytulny klimat, a jednocześnie nie iść na kompromis w kwestii klimatu w pomieszczeniach. Wierzymy, że jeśli robimy małe rzeczy razem, jeśli cieszymy się małymi przebłyskami życia, wtedy wszystko będzie trochę ładniejsze i przytulniejsze. A Ty w co wierzysz?

Z pozdrowieniami

Kim i Rikke

Ojciec i córka dla siebie nawzajem i Led Nordic